تاریخچه شرکت پویاسرام

شرکت کاشی پویاسرام واقع در شهرستان بابل در سال 1384 تاسیس و در سال 1378 مورد بهره برداری قرار گرفته است. شرکت کاشی پویاسرام با توجه به دیدگاه گسترده مدیران خود و دانش و تجربه چندین ساله متخصصان شرکت، اقدام به طرح توسعه شرکت جهت هرچه بیشترشدن کیفیت و تولید محصولات نموده است. این شرکت با بهره‌گیری از تخصص برخی تولیدکنندگان سطح بالای مواد اولیه، همواره سعی در ارتقاء کیفیت محصولات خود داشته و با توجه به تولید محصولات کیفی ، موفق به اخذ استاندارد بین المللیiso9001 از شرکت TUV-ICBهلند شده و همینطور برنده تندیس واحد نمونه سال 1392 شده است. شرکت پویاسرام بابل دستگاه خط اتوماتیک چاپ چهار رنگ و وتروزا را در سال 1393 آغاز کرد و در این زمینه نیز به موفقیت های چشمگیری رسیده است. ما مفتخریم اعلام کنیم که در سال 1394 برش لب گرد برای قرنیزهای 90 سانتی متری با شاین ایتالیایی و باند فیتیله ای را به طور پیشرفته آغاز کردیم. با ذکر این تاریخچه امیدواریم خداوند ما را در جهت پیشبرد اهدافمان یاری نموده و با نظرات مصرف کنندگان این محصول جایگاه بالاتری را در زمینه تولید پخت سوم کاشی و سرامیک داشته باشیم.

پویاشیمی

شرکت کاشی پویا سرام بابل در سال 1396 موفق به تولید انواع مواد شیمیایی ساختمان از جمله: “پودر بندکشی، چسب بتن، پرایمر، آب گریز، رزین براق، چسب کاشی و سرامیک پودری و خمیری با برند “پویا شیمی” شده است.

محصولات این شرکت با توجه به کیفیت بسیار بالا، بسته بندی های به روز و قیمت مناسب هم اکنون در بسیاری از پروژه ها در حال استفاده و بهره برداری می باشد و کارشناسان و متخصصین این مجموعه با تکیه بر دانش فنی به روز و درک صحیح از شرایط موجود، همواره در جهت رفع نیازها، موانع و مشکلات احتمالی پروژه ها، آماده همکاری با مشاوران و کارفرمایان و مصرف کنندگان گرامی می باشد.

 

اسکرول به بالا